Puzles Bērniem

Likt puzles bērnam ir ne tikai rotaļa un jauks laika kavēklis, bet arī uzmanības un atmiņas trenēšana, pirkstu veiklības vingrinājums, kā arī spēja saskatīt kopsakarības un no mazajiem fragmentiņiem radīt skaistu zīmējumu.

Likt puzli kopā ar bērnu- tā ir kopīga saruna, iedziļināšanās detaļās un aptvert kopējo. Kopīgs meklēšanas prieks un gandarījums par paveikto!

Mums īpašu prieku rada tieši bērnu pužļu un spēļu veidošana!

" Latviešu tautas pasakas- vismazākajiem"

 Vismazākajiem pužļu licējiem esam izveidojuši divas jaukas rāmīšpuzles ar latviešu tautas pasakām- 'Zvēri un abru taisītājs" un " Vecīša cimdiņš". Puzles zīmējumu veidojusi māksliniece Agija Staka. Puzlītei ir 15 gabaliņi un tās otrā pusē- pasaka vakara lasīšanai!     

       

 

" Burtiņi" - lasītmācīšanās pāru puzlīte

Pārīšpuzle " Burtiņi" . Katrs puzles gabaliņš sastāv no 2 daļām- vienā burtiņš, vienā Imanta Liepiņa asprātīgais zīmējums.

 

 

Margaritas Stārastes kolekcija"

Divas brīnišķīgas puzles ar visu laiku bērnu iemīļotākās mākslinieces pasaku iemīļotajiem varoņiem- Zīļuku un Kraukšķīti.

 

"Joka pēc Alfabēts"

Indras Sproģes  populārās grāmatiņas un multfilmas „Joka pēc alfabēts” tēlus mazuļi var arī salikt skaistā un krāšņā zīmējumā – puzlē!

BurtuSargi

Sadarbībā ar populāro bērnu interaktīvo portālu www.pasakas.net ir tapusi intriģējoša puzle "Saliec un atrodi draugus-Burtusargus!". 96 gb puzlē bērniem ir jāmeklē un jāsaliek tādi Burtusargi kā Jogurtpile, Zirgafe, Spaiņujanka, Bizele, Ottošņore un daudzi citi.

 

Rīgas Motormuzeja bērnu pužļu kolekcija

"Satiksmes ainiņas"

                                                           

 

Cipariņi

Meklē rotaļlietas, skaiti un saliec puzli! Ilzes Dambes zīmētais mīļais un piesaistošais rotaļlietu skapis!

    

 

Aicinām apceļot Latviju!

Kopā ar Latvijas Valsts mežiem- apceļosim Latviju un tās dabas un spēka vietas!