Par godu Latvijas simtgadei esam izstrādājuši brīnišķīgu lielo pužļu sēriju "Latvijas glezniecības meistardarbi". Lielajās, 1000 gabaliņu puzlēs tiks pārvērstas 5 J.Rozentāla, V.Purvīša un K.Hūna gleznas. Kolekciju atklājam ar skaisto un noskaņās bagāto Jaņa Rozentāla gleznu "Arkādija". Puzle nopērkama arī Latvijas lielākajās grāmatnīcās.

Draudzīgais uzņēmums SIA AI AI un Agnese Vanaga sadarbībā ar mums ir izveidojuši brīnišķīgu pāru  Mīklu puzli MINAM? Komplektā ir 20 mīklu un 20 ilustrētu mīklu atminējumu. Katrai mīklai atminējums ir uzzīmēts, tādēļ sakritīs tikai tie divi puzles gabaliņi, kur mīkla satiksies ar atminējumu. Puzle iepakota skaistā, lielā cilindrā un nopērkama arī mūsu internetveikalā.

Jauna puzle "Latvijas Novadi"!

Īss apraksts

JAUNUMS!

"Izveidota jauna konsultēšanas metodika koučiem, psihologiem, karjeras konsultantiem, pedagogiem, kā arī grupu un komandu treniņu vadītājiem - asociatīvās kārtis "Tava Pasaule"!
 
Asociatīvās kārtis ir unikāls un pasaulē plaši lietots instruments speciālistiem, kuri strādā ar cilvēku izaugsmi, konsultē un vada dažāda veida apmācību, komandu un saskarsmes treniņus. Kārtis projektīvā veidā rosina sniegt personisku interpretāciju attēliem ,  tās ļauj ieraudzīt savus resursus, grūtības, attiecības vienam ar otru grupā un komandā.  Komplektā ietilps 56 kārtis un ieteikumi kāršu lietošanā.