Pavasara gaisotnē ir tapusi skaista spēle visai ģimenei un draugu lokam- "Gada Riti"!
"Gada Riti" atspoguļo Saules ceļu un ar to saistītos nozīmīgos latviešu gadskārtu svētkus. Spēles mērķis ir veikt Saules apli gada garumā, izzinot svētku tradīcijas, un pirmajam nonākt atpakaļ savā mājvietā. Spēle veicina spēlētāju savstarpējo komunikāciju, paplašina redzesloku par latviešu tradicionālo svētku tradīcijām, rosina pārrunāt savu svētku svinēšanas pieredzi. Spēle sastāv no spēles laukuma, dažādu krāsu ejamajiem kauliņiem, metamā kauliņa un informatīvām kartītēm. Spēles ražotājs SIA Amber Puzzle
 
Nopērkama lielākajās grāmatnīcās, kā arī pie mums e-veikaliņā!
 

Par godu Latvijas simtgadei esam izstrādājuši brīnišķīgu lielo pužļu sēriju "Latvijas glezniecības meistardarbi". Lielajās, 1000 gabaliņu puzlēs tiks pārvērstas 5 J.Rozentāla, V.Purvīša un K.Hūna gleznas. Kolekciju atklājam ar skaisto un noskaņās bagāto Jaņa Rozentāla gleznu "Arkādija". Puzle nopērkama arī Latvijas lielākajās grāmatnīcās.

Draudzīgais uzņēmums SIA AI AI un Agnese Vanaga sadarbībā ar mums ir izveidojuši brīnišķīgu pāru  Mīklu puzli MINAM? Komplektā ir 20 mīklu un 20 ilustrētu mīklu atminējumu. Katrai mīklai atminējums ir uzzīmēts, tādēļ sakritīs tikai tie divi puzles gabaliņi, kur mīkla satiksies ar atminējumu. Puzle iepakota skaistā, lielā cilindrā un nopērkama arī mūsu internetveikalā.

Jauna puzle "Latvijas Novadi"!

Īss apraksts